Ikrek világa
Mizu és Asu közös blogja ahol megtudhatjátok hogy mi történik velük
Oldalak
Főoldal
Asu (Érzései,Gondolatai,Szöszenetei)
2011. november 9., szerda
Nah hát most na !
Most itthon vagyok én mint
Asu
XD.
Mizu
is otthon van csak kockul ><>< .Én meg most töltöttem le 1 ps 2-es játékot (igen retroba tolom ><). Szal én is kockulok.De
facebookon
el lehet érni szokás szerint XD.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése